
Ali je vrlo važno napomenuti da ovaj sat nema GSM i nema pristup internetu, nego je potrebno da bi koristili aplikacije na njemu da mu teterujete internet sa telefona ili računara ili da šerujete konekciju preko bluetooth-a. Cela poenta je da sat povežete sa vašim pametnim telefonom i da preko sata pristupate telefonu. Tako da u regularnim uslovima, kada ne teterujete net ovoj čuki, možete je koristiti samo kao sat i možete koristiti aplikacije koje se nalaze na kartici od 4GB koje se ne povezuju na internet, pa tako gledate slike i slušate muziku. Kada mu teterujete net, onda možete videti vremensku prognozu, koristiti tviter, pristupiti Facebooku. Iskreno, i dalje ne kapiram čemu sve ovo al ajd. To su valjda te žabarske fore, bitno da izgleda lepo, da se sve našminka al da li je funkcionalno, to je manje bitno. :D
Uglavnom, kažu da će se ovaj sat pojaviti na tržištu u januaru 2012 i da će koštati 300 dolara. Biće dostupna u više boja: plava, crvena, roza, zelena, siva, crna i žuta.
Slični tekstovi

Juče je Samsung predstavio novi pametni sat Gear S2

Sony predstavlja novu generaciju SmartBand

Nova SHIELD Android TV konzola donosi 4K zabavu svakom domu

LG je upravo objavio Watch Urbane, elegantan Android Wear uređaj

Parrot Pot saksija koja sama zaliva cveće :D #CES2015
