Pozivamo vas na druženje u subotu 26. januara u Novom Sadu.
Na ovom okupljanju ćemo podeliti nagrade dobitnicima iz našeg Srbodroid kviza koji je trajao mesec dana. Ovo je i idealna prilika da se svi upoznamo, malo gikujemo, pričamo o Androidu i popijemo po koje zajedno. Ulaz je slobodan za sve! I ostali posetioci mogu očekivati poklončiće.
Očekujemo vas u 16h u Bunker Hill Caffe-u koji se nalazi u Dunavskoj 23 (u pasažu). Tu ćemo sigurno biti od 16h do 20h pa navratite. :) Nakon 20h nastavljamo druženje po gradu sa svima koji to žele i imaju vremena.

Devojka u gik svetu (giketa) se retko viđa, pogotovo kada je pri tom developer i preduzetnica. Poznatija je na Twitteru kao @kremasica, a možete je pratiti i na Instagramu: goldie021. Mi imamo čast da nam je ona jedan od autora na ovom sajtu. Posle HTC Desire, Sony Ericsson Xperia arc-a i Nexus-a 4, Nexus 5, LG G3, Nexus 6P a sada je vlasnica Google Pixel 2XL telefona. Voli da čita zanimljive vesti i da ih deli sa drugima. (napisao: eboye)
Slični tekstovi

·
Srbodroid Google + grupa se preselila na Telegram i Reddit

·
Google briše backup ukoliko uređaj nije korišćen duže od dva meseca

·
Srećna Nova 2017. godina

·
Besplatne aplikacije mogu koštati više nego što mislite

·
Nordeus pokreće tromesečnu praksu za studente iz Data Science oblasti

·