Sony Ericsson očigledno tajno radi na Froyo apdejtu za XPERIA-u X10. Na žalost, ovaj apdejt neće stići pre druge četvrtine 2011. godine. U to vreme će Google verovatno izbaciti Android 3.0 tako da Froyo tada neće biti baš nešto veliko.
Ova vest je došla u javnost na osnovu screenshot-a u prilogu gde turski Sony Ericsson predstavnik govori o tome.

Kada se prevede sa turskog ispadne upravo da Sony Ericsson planira izlazak Androida 2.2 u drugoj četvrtini 2011 godine.
Ali eto vesti da Sony Ericsson nije odustao od podrške za njihovu XPERIA X10.
Čovek koji je uvek tu kada ste u nevolji i koji će vam uvek pomoći svojim savetima i IT iskustvom. Hobi mu je čitanje ChangeLog-a. Posle HTC Hero telefona posedovao je HTC Desire HD, HTC One X, LG Nexus 5, LG G3, LG G4, HTC 10 a sada je ponosni vlasnik Xiaomi Mi Mix 2S telefona. Inače je grafički dizajner po struci, ali se sada bavi programiranjem i zanima ga sve u vezi modernih tehnologija. Čovek pored kojeg morate biti Up To Date je autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
Instagram dobio tamnu temu na Android 10 verziji

·
Novo ažuriranje za Google Photos vam dozvoljava da delite video snimke brže

·
Sony objavio listu uređaja koji će dobiti Android 8.0 Oreo

·
Google je učinio Kalendar pametnijim sa “Find a Time” opcijom

·
Viber ažuriranje vam dozvoljava da brišete poruke na obe strane

·