
Jeste da ova vest nema veze sa Androidom, ali ipak je vredna pomena.
Naime, u znak žalosti na preminulog vođu Kim Jong Ila, vlast Severne Koreje je zabranila korišćenje mobilnih telefona u narednih 100 dana!
Ko bude uhvaćen da koristi mobilni telefon biće strpan u zatvor ili čak ubijen!
Iako sam ljubitelj crnog humora i došlo mi je da sad lupim nešto na njihov račun, ovoga puta se neću šaliti. Jadni ljudi.
Coby je über geek i zaljubljen je u njegov LG Nexus 5 na kome ima AICP custom rom. Pre toga je imao HTC Desire, HTC Desire S, HTC One S i HTC One X. Bavi se programiranjem i web dizajnom, voli minimalizam, jednostavnost i funkcionalnost. Ne voli Apple fanbojeve, Opera browser fan, ne voli Firefox browser jer ga svi koriste. Kreativan je i radoznao i kao takav, idealan autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
Najbolje besplatne PC igre za 2024. godinu

·
Spotify u Srbiju stiže 2019.
·
Google potvrđuje da će platiti 1.1 milijardi dolara za kupovinu HTC-ovog Pixel tima i njihovih licenci

·
Zašto je RSS i dalje bolji od Twitter-a i Facebook-a za praćenje vesti?

·
Zašto se Nokia vraća?

·