Ne znam da li ste već videli novi set Samsungovih reklama. Meni su ekstra :) Direktno napadaju Apple-ov iPhone 4S. Ja nisam primetio ni u jednoj reklami da se vidi Apple logo niti iPhone, ali očigledno je da se radi o njemu. Samsung uspeva da nađe dosta detalja koje iPhone nema u odnosu na SGS2, kao npr. što iPhone ima mali ekran, kao da je iz prošlosti, da izgleda isto kao i prethodni model. Bilo bi još bolje da su napljuvali iOS5 i da pokažu šta je sve ukradeno od Androida i ubačeno u iOS, kao npr. notifikacioni bar, OTA apdejti i glasovne komande. Izgleda da je iPhone 4S konačno dobio sve ono što je Android imao u 2008.
Da ne pričam više, pogledajte reklame :)
Čovek koji je uvek tu kada ste u nevolji i koji će vam uvek pomoći svojim savetima i IT iskustvom. Hobi mu je čitanje ChangeLog-a. Posle HTC Hero telefona posedovao je HTC Desire HD, HTC One X, LG Nexus 5, LG G3, LG G4, HTC 10 a sada je ponosni vlasnik Xiaomi Mi Mix 2S telefona. Inače je grafički dizajner po struci, ali se sada bavi programiranjem i zanima ga sve u vezi modernih tehnologija. Čovek pored kojeg morate biti Up To Date je autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
Tehnologija i bebe: Zašto su moderne mame (napokon) manje pod stresom

·
Kako pravilno održavati travnjak?

·
Samsungov program "Bela Rukavica" konvertuje poznate ličnosti u Galaxy korisnike

·
NVIDIA krugovi u žitu kao reklama za Tegra K1

·
Da li je ok da Android bude KitKat?

·