Coby28. maj 2013.

Samsung Galaxy S3 eksplodirao prošle noći dok je vlasnik spavao!

Sinoć sam na Reddit-u (Reddit.com/r/android) naišao na jedan veoma zabrinjavajući članak čiji naziv je glasio: "Prošle noći je moj Samsung Galaxy S3 eksplodirao dok sam spavao".

SGS3 eksplodirao

Čovek je legao da spava, i kao svi mi, uključio telefon na punjač i stavio ga pored jastuka na krevet. Negde oko 3:15 je čuo glasan zvuk prštanja i video da mu telefon gori. Zapalio mu se čaršav, dušek i cela kuća mu se usmrdela na dim, čak je zadobio i opekotinu na prstu dok je izigravao vatrogasca.
U telefonu je sve bilo fabričko, nikakvih romova, overklokova, bio je prosečni korisnik telefona.
Ovde je originalna tema na Reddit sajtu sa još slika, a ovde su slike naduvane baterije.
Postavlja se pitanje, šta raditi sad? Pošto je fon kupljen preko Verizon operatera, a li je moguće tražiti odštetu i za telefon i čaršav i dušek i stres i da uzme novac što je mogao da izgori i on i kuća i porodica na spavanju? Pretpostaljvam da će Samsung debelo da plati da što pre zataška ovaj slučaj, ali mislim da je kasno.
Da li posedujete SGS3? Da li vas je strah da će vam fon možda eksplodirati na uhu dok pričate i razneti pola mozga?

Coby
Autor

Coby

Goran Svoboda
379 objavljenih tekstova
Coby je über geek i zaljubljen je u njegov LG Nexus 5 na kome ima AICP custom rom. Pre toga je imao HTC Desire, HTC Desire S, HTC One S i HTC One X. Bavi se programiranjem i web dizajnom, voli minimalizam, jednostavnost i funkcionalnost. Ne voli Apple fanbojeve, Opera browser fan, ne voli Firefox browser jer ga svi koriste. Kreativan je i radoznao i kao takav, idealan autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)

Pratite nas

Slični tekstovi

Najbolje besplatne PC igre za 2024. godinu
·

Najbolje besplatne PC igre za 2024. godinu

Spotify u Srbiju stiže 2019.
·

Spotify u Srbiju stiže 2019.

Google potvrđuje da će platiti 1.1 milijardi dolara za kupovinu HTC-ovog Pixel tima i njihovih licenci
·

Google potvrđuje da će platiti 1.1 milijardi dolara za kupovinu HTC-ovog Pixel tima i njihovih licenci

Zašto je RSS i dalje bolji od Twitter-a i Facebook-a za praćenje vesti?
·

Zašto je RSS i dalje bolji od Twitter-a i Facebook-a za praćenje vesti?

Zašto se Nokia vraća?
·

Zašto se Nokia vraća?

Google Asistent za Android 6.0
·

Google Asistent za Android 6.0