Triptih slika misterioznog Motorola telefona je osvanuo. Znamo da Motorola i Google nešto krčkaju, ali jako je malo detalja do sada "procurelo". Google i Motorola drže ove informacije u dosta velikoj tajnosti, što samo pravi još veći buzz i meni diže adrenalin :D
Sa ovog triptiha se može videti oblik telefona koji podseća na Nexus...:

Kao i do sada, preko tviter naloga
" target="_blank" rel="noopener">@evleaks dobijamo još procurelih informacija. Uređaj je očigledno dobro upakovan, tako da se što manje detalja može videti na fotkama, ali veoma liči na Motorolu XT912A o kojoj su procurele informacije u martu.
Mislim da ovo nije Nexus. Prvo jer imam neproverene informacije iz pouzdanih izvora da je sledeći Nexus LG, a drugo, ne bi Google dozvolio onoliki Motorola logo s prednje strane uređaja ;) Takođe, tu je i bloatware od AT&T mreže, tako da je moguće da je ovaj telefon Motorola Atrix 3, ali ne mora ništa da znači.

E, sad, da li je X-Phone? Možda. S obzirom na specifikaciju koju možemo da očekujemo Android 4.2.2 Jelly Bean, a i sve ikone koje se vide na triptihu su stock Android ikone, a ne MotoBlur.
Motorola sve više i više "fura" stock izgled Androida od kako ju je Google kupio. Po nekim informacijama X-Phone bi trebao da se pojavi širom sveta kao što to Samsung radi, ali ne na isti način kao Nexus.
Sve što više i više slušam o ovim Moto-Google informacijama, sve mi se više sviđa.
Military Moto stil sa Stock Google Androidom .... mmmmmmm :D
Mislim da ovo nije Nexus. Prvo jer imam neproverene informacije iz pouzdanih izvora da je sledeći Nexus LG, a drugo, ne bi Google dozvolio onoliki Motorola logo s prednje strane uređaja ;) Takođe, tu je i bloatware od AT&T mreže, tako da je moguće da je ovaj telefon Motorola Atrix 3, ali ne mora ništa da znači.

E, sad, da li je X-Phone? Možda. S obzirom na specifikaciju koju možemo da očekujemo Android 4.2.2 Jelly Bean, a i sve ikone koje se vide na triptihu su stock Android ikone, a ne MotoBlur.
Motorola sve više i više "fura" stock izgled Androida od kako ju je Google kupio. Po nekim informacijama X-Phone bi trebao da se pojavi širom sveta kao što to Samsung radi, ali ne na isti način kao Nexus.
Sve što više i više slušam o ovim Moto-Google informacijama, sve mi se više sviđa.
Military Moto stil sa Stock Google Androidom .... mmmmmmm :D
Čovek koji je uvek tu kada ste u nevolji i koji će vam uvek pomoći svojim savetima i IT iskustvom. Hobi mu je čitanje ChangeLog-a. Posle HTC Hero telefona posedovao je HTC Desire HD, HTC One X, LG Nexus 5, LG G3, LG G4, HTC 10 a sada je ponosni vlasnik Xiaomi Mi Mix 2S telefona. Inače je grafički dizajner po struci, ali se sada bavi programiranjem i zanima ga sve u vezi modernih tehnologija. Čovek pored kojeg morate biti Up To Date je autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
Android 5.1 Lollipop uskoro na Nexus uređajima

·
Nokia N1 4:3 tablet sa Lollipop Androidom i odličnim specifikacijama

·
Motorola Nexus 6 "zvanična specifikacija"

·
Sledeći Google telefon će biti ogroman

·
Šta se "zna" o HTC One 2014 telefonu?

·