
Odavno već planiramo da uradimo od nule našu temu za Srbodroid ali pored svih drugih obaveza smo stalno odlagali konačno završavanje teme i postavljanje online. Evo noćas smo skupili energije i vremena da završimo i ovaj posao. Kao što možete primetiti, Srbodroid se upgrade-ovao na Ice Cream Sandwich i rešili smo se mnogih nepotrebnih skripti koje su otešavale sajt. Možda će u prvih nedelju dana biti nekih problema sa temom, ali bićemo tu da sve istestiramo online i da ispravimo sve propuste u hodu. Ovo je BETA verzija :) i nadamo se vrlo brzom prelasku na RC.
Kako vam se čini novi dizajn? Ako imate neke sugestije, napišite dole u komentarima, pa ćemo videti šta možemo da uradimo povodom toga.
Devojka u gik svetu (giketa) se retko viđa, pogotovo kada je pri tom developer i preduzetnica. Poznatija je na Twitteru kao @kremasica, a možete je pratiti i na Instagramu: goldie021. Mi imamo čast da nam je ona jedan od autora na ovom sajtu. Posle HTC Desire, Sony Ericsson Xperia arc-a i Nexus-a 4, Nexus 5, LG G3, Nexus 6P a sada je vlasnica Google Pixel 2XL telefona. Voli da čita zanimljive vesti i da ih deli sa drugima. (napisao: eboye)
Slični tekstovi

·
Srbodroid Google + grupa se preselila na Telegram i Reddit

·
Google briše backup ukoliko uređaj nije korišćen duže od dva meseca

·
Srećna Nova 2017. godina

·
Besplatne aplikacije mogu koštati više nego što mislite

·
Nordeus pokreće tromesečnu praksu za studente iz Data Science oblasti

·