Bilo je očigledno da LG ima zver u arsenalu kada su najavili G3 flagship u maju mesecu. Uspeli su da u jedan uređaj spakuju svu najmoderniju tehnologiju, a da pri tom uređaj ne bude prevelik. Pogotovo što LG G3 ima ogromni 5,5 inča QHD (2560x1440) ekran. Dizajn uređaja je takođe dosta popravljen u odnosu na prethodne LG uređaje, što će se naravno neki složiti, neki ne, pogotovo kada je u pitanju veličina uređaja.
Bilo je očigledno da će LG G3 ići ko ćeten alva u celom svetu, nakon što je imao fenomenalan start u Koreji gde je otišao u gomilu primeraka u samo nekoliko dana nakon predstavljanja. LG G3 je takođe globalno prošao odlično čim je plasiran van Koreje, što je pomoglo LG-u da proda 14.5 miliona pametnih telefona u drugom kvartalu. Novi izveštaji Korea Times-a nagoveštavaju da će G3 biti prvi LF smartfon koji će preći cifru od 10 miliona prodatih primeraka, iako nisu najavili kada bi to tačno moglo biti. Po njihovim rečima "LG se probio na novi game-changer u mnogim poljima. LG-ev poslednji flagship, G3, će prvi put preći cifru od 10 miliona prodatih uređaja od kako su ušli na tržište pametnih telefona".
LG je definitivno uhvatio dobar tempo. LG G3 je odličan telefon, kao i njegov prethodnik, LG G2. Prodaja ide po planu, možda čak i bolje nego što je LG planirao.
Ja još uvek testiram LG G3 i mogu reći da je potpuno opravdan ovakav uspeh. A još detalja o samom uređaju očekujte uskoro. Nisam ispričao ni pola od onoga što želim o njemu :D
Slični tekstovi

Huawei planira da predstavi telefon sa 512GB memorije

HTC U11 predstavljen u Srbiji

HTC nas tizuje kratkim video klipom "Squeeze for the Brilliant U"

Uporedni prikaz specifikacija predstavljenih telefona na MWC-u.
![[MWC2017] Sony razvalio sa Xperia XZ Premium telefonom](/uploads/2017/02/09_xperia_xz_premium_waterresistance.jpg)
[MWC2017] Sony razvalio sa Xperia XZ Premium telefonom

