
Neki vlasnici Galaxy S II telefona su već eksperimentisali sa AOSP portom Android ICS-a. Međutim sada Samsung radi na oficijelnom izdanju ICS-a za njihov najpopularniji telefon, a beta ovog ROMa se "nekako iskrao iz garaže". ROM ima TouchWiz prelepljen preko ICSa, tako da nemojte očekivati launcher koji dolazi sa Galaxy Nexus-om. Umesto toga, sladoled sendvič možete primetiti kroz menije i podešavanja samog operativnog sistema. Beta ROM nije još uvek u potpunosti upotrebljiv (oni koji su već probali kažu da ne radi 3G), ali dobar je za entuzijaste :).
Pa ko voli nek izvoli.
Izvor: XDA
Čovek koji je uvek tu kada ste u nevolji i koji će vam uvek pomoći svojim savetima i IT iskustvom. Hobi mu je čitanje ChangeLog-a. Posle HTC Hero telefona posedovao je HTC Desire HD, HTC One X, LG Nexus 5, LG G3, LG G4, HTC 10 a sada je ponosni vlasnik Xiaomi Mi Mix 2S telefona. Inače je grafički dizajner po struci, ali se sada bavi programiranjem i zanima ga sve u vezi modernih tehnologija. Čovek pored kojeg morate biti Up To Date je autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
Android 5.1 Lollipop uskoro na Nexus uređajima

·
Nokia N1 4:3 tablet sa Lollipop Androidom i odličnim specifikacijama

·
Motorola Nexus 6 "zvanična specifikacija"

·
Sledeći Google telefon će biti ogroman

·
Šta se "zna" o HTC One 2014 telefonu?

·