
RUU jednog od telefona iz HTC One serije (o čijim telefonima svi maštamo) je sinoć iscureo na XDA Developers forum. Radi se o RUU-u One S telefona koji je trenutno neupotrebljiv jer telefona još uvek nema, ali će dobro doći developerima da ga portuju na druge telefone. Neki su počeli još sinoć.
Prisetimo se, u ovom firmveru se nalazi HTC Sense 4.0.
Oficijelna tema na XDA je ovde.
Coby je über geek i zaljubljen je u njegov LG Nexus 5 na kome ima AICP custom rom. Pre toga je imao HTC Desire, HTC Desire S, HTC One S i HTC One X. Bavi se programiranjem i web dizajnom, voli minimalizam, jednostavnost i funkcionalnost. Ne voli Apple fanbojeve, Opera browser fan, ne voli Firefox browser jer ga svi koriste. Kreativan je i radoznao i kao takav, idealan autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
Android 5.1 Lollipop uskoro na Nexus uređajima

·
Nokia N1 4:3 tablet sa Lollipop Androidom i odličnim specifikacijama

·
Motorola Nexus 6 "zvanična specifikacija"

·
Sledeći Google telefon će biti ogroman

·
Šta se "zna" o HTC One 2014 telefonu?

·
