Prvo se načulo da iz Sony Ericssona dolazi telefon sa dual core procesorom sa nazivom Nozomi. Sada se pojavio i render ovog uređaja a i neke nezvanične fotke. Pretpostavlja se da će ovaj telefon izaći iz SE kuhinje sledeće godine. Na renderu koji je poslednji procureo vidi se ICS, dok se na fotkama ispod ovog teksta vidi Gingerbread 2.3.5. Ipak verujem da ovaj telefon dalazi sa sladoledom. :)
A specifikacija telefona je WOW:
- 1.5GHz dual core procesor
- 4.3″ Reality display sa Bravia endžinom
- 720 x 1280 rezolucija
- 1GB RAMa
- 32GB interne memorije
- 12 megapiksela kamera sa Exmor R senzorom
- 1,750mAh baterija
Devojka u gik svetu (giketa) se retko viđa, pogotovo kada je pri tom developer i preduzetnica. Poznatija je na Twitteru kao @kremasica, a možete je pratiti i na Instagramu: goldie021. Mi imamo čast da nam je ona jedan od autora na ovom sajtu. Posle HTC Desire, Sony Ericsson Xperia arc-a i Nexus-a 4, Nexus 5, LG G3, Nexus 6P a sada je vlasnica Google Pixel 2XL telefona. Voli da čita zanimljive vesti i da ih deli sa drugima. (napisao: eboye)
Slični tekstovi

·
Android 5.1 Lollipop uskoro na Nexus uređajima

·
Nokia N1 4:3 tablet sa Lollipop Androidom i odličnim specifikacijama

·
Motorola Nexus 6 "zvanična specifikacija"

·
Sledeći Google telefon će biti ogroman

·
Šta se "zna" o HTC One 2014 telefonu?

·