
Još u maju ove godine se pričalo da će postojati više Nexusa, odnosno da će Google napraviti sa više različitih proizvođača novi Nexus. Tako je recimo Nexus 7 sa Asusom, dok je Galaxy Nexus sa Samsungom. Prethodnih dana smo vam pisali o LG Nexusu ali ko zna, možda se i pojavi na kraju i Sony Nexus...
Šta vi mislite, da li je ova glasina lažna? I kako vam se čini ideja Sony Nexusa?

Devojka u gik svetu (giketa) se retko viđa, pogotovo kada je pri tom developer i preduzetnica. Poznatija je na Twitteru kao @kremasica, a možete je pratiti i na Instagramu: goldie021. Mi imamo čast da nam je ona jedan od autora na ovom sajtu. Posle HTC Desire, Sony Ericsson Xperia arc-a i Nexus-a 4, Nexus 5, LG G3, Nexus 6P a sada je vlasnica Google Pixel 2XL telefona. Voli da čita zanimljive vesti i da ih deli sa drugima. (napisao: eboye)
Slični tekstovi

·
LG -jev novi Nexus 5X izlazi krajem septembra

·
Huawei je sledeći Nexus?

·
Google pravi pandam WhatsApp-u za Indiju i tržišta u razvoju

·
Android Lollipop - skoro pa zvaničan naziv

·
Google preskače Nexus 6, zvaće se Nexus X

·