
Međutim, na Dreamforce konferenciji u San Fracisku, Erik je otkrio sledeće:
"Imamo novi operativni sistem, iz nekog razloga interno poznat kao Sladoled Sendvič, koji će biti pušten u oktobru ili novembru, zbog čega su svi stvarno uzbuđeni!"
&feature=player_embedded
Možda ovo i nije neka velika novost, ali po ovim informacijama sigurno znamo da ćemo pre decembra meseca videti taj ledeno hladni sendvič! Jeee!
Možda ovo i nije neka velika novost, ali po ovim informacijama sigurno znamo da ćemo pre decembra meseca videti taj ledeno hladni sendvič! Jeee!
Coby je über geek i zaljubljen je u njegov LG Nexus 5 na kome ima AICP custom rom. Pre toga je imao HTC Desire, HTC Desire S, HTC One S i HTC One X. Bavi se programiranjem i web dizajnom, voli minimalizam, jednostavnost i funkcionalnost. Ne voli Apple fanbojeve, Opera browser fan, ne voli Firefox browser jer ga svi koriste. Kreativan je i radoznao i kao takav, idealan autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
Srbodroid Google + grupa se preselila na Telegram i Reddit

·
Google briše backup ukoliko uređaj nije korišćen duže od dva meseca

·
Srećna Nova 2017. godina

·
Besplatne aplikacije mogu koštati više nego što mislite

·
Nordeus pokreće tromesečnu praksu za studente iz Data Science oblasti

·