Još u maju na Google-ovoj I/O konferenciji, najavljen je ovaj muzički servis za septembar. I evo ga septembar a ni traga od ovog servisa. Po netu se priča da je u planu predstavljanje ovog servisa oko Božića (katoličkog naravno) zajedno sa Androidom 3.0. Spekuliše se i da Google ima problema sa potpisivanjem ugovora sa velikim muzičkim kućama. Slična situacija je bila i sa njihovim Google TV-om i dosta vremena su izgubili na potpisivanju neophodnih ugovora.
Devojka u gik svetu (giketa) se retko viđa, pogotovo kada je pri tom developer i preduzetnica. Poznatija je na Twitteru kao @kremasica, a možete je pratiti i na Instagramu: goldie021. Mi imamo čast da nam je ona jedan od autora na ovom sajtu. Posle HTC Desire, Sony Ericsson Xperia arc-a i Nexus-a 4, Nexus 5, LG G3, Nexus 6P a sada je vlasnica Google Pixel 2XL telefona. Voli da čita zanimljive vesti i da ih deli sa drugima. (napisao: eboye)
Slični tekstovi

·
Ponovno rađanje HTC-a

·
Huawei pravi tornjeve za bežično punjenje baterija dronova - Rat dronova u najavi

·
Android L: uređaji će biti još brži, više kontrole privatnosti i veća podrška za cloud storage

·
Augmentovana realnost u dečijim igrama - AR Toys Competition

·
Firefox OS telefon za 25 dolara u rukama (hands-on)

·