Post na Samsung Mobile Rumunije nalaže da će Rumunski Galaxy S telefoni (što pretpostavljam važi za sve Evropske modele) može dobiti oficijelni apdejt na Android 2.3 Gingerbread do kraja marta.
Prevedeno na srpski post kaže:
"Apdejt na verziju 2.2.1 za Galaxy S će biti dostupan do 20. marta, i Gingerbread (2.3) do kraja meseca"
Izgleda da će korisnici Samsung Galaxy S-a u vrlo bliskoj budućnosti imati telefone sa ukusom đumbira. :)
Samsung Rumunija je takođe dodao da će i5500 Galaxy i i5800 Galaxy 3 biti apdejtovani na Froyo do kraja meseca.
Izvor: Samsung Romania Facebook
Čovek koji je uvek tu kada ste u nevolji i koji će vam uvek pomoći svojim savetima i IT iskustvom. Hobi mu je čitanje ChangeLog-a. Posle HTC Hero telefona posedovao je HTC Desire HD, HTC One X, LG Nexus 5, LG G3, LG G4, HTC 10 a sada je ponosni vlasnik Xiaomi Mi Mix 2S telefona. Inače je grafički dizajner po struci, ali se sada bavi programiranjem i zanima ga sve u vezi modernih tehnologija. Čovek pored kojeg morate biti Up To Date je autor na Srbodroidu. (napisala: goldie)
Slični tekstovi

·
LG -jev novi Nexus 5X izlazi krajem septembra

·
Huawei je sledeći Nexus?

·
Google pravi pandam WhatsApp-u za Indiju i tržišta u razvoju

·
Android Lollipop - skoro pa zvaničan naziv

·
Google preskače Nexus 6, zvaće se Nexus X

·